Čarodějnické nocování ve 4.C

02.05.2024 ZŠ Chrastava

Čtvrtek 2.5. byl pro nás neobyčejným dnem. Po vyučování jsme šli normálně ze školy domů, ale navečer se více jak polovina odvážlivců do školy vrátila. Rozhodli se ve škole strávit ,,Čarodějnickou noc“ plnou her a zábavy se svými spolužáky.

Nejprve jsme si připravili ,,postele“ a poté se vydali na školní hřiště. Tam už nás čekala ,,Čarodějnická bojovka“ a ,,Čarodějnická stezka se stanovišti“. Všechny úkoly jsme hravě zvládli a dostali sladkou odměnu a diplom za splnění úkolů. Po úkolech nám pořádně vyhládlo, a tak  jsme se přesunuli k ohni a opekli si buřta. Po večeři následovala dlouho očekávaná chvíle, kdy se každý mohl věnovat, čemu chtěl. Kluci zvolili fotbal a florbal, děvčata si chtěla protáhnout těla na posilovacích strojích. Postupně se začalo stmívat a to už přišel čas na hledání pokladu v trávě. Mohli jsme si svítit baterkami a vyhrál ten, kdo nalezl nejvíce ,,drahokamů“. Poté jsme se již přesunuli do budovy školy. Ve škole nás čekala ještě další napínavá hra. Po zhaslé budově, pouze za světel baterek, jsme hledali lístečky a sestavovali z nich tajenku. Za odměnu, že jsme všechny napínavé úkoly zvládli, nás čekala ještě pohádka.

V pátek ráno jsme nemuseli pospíchat do školy J. Byli jsme ve škole první. Myslím, že jsme si to všichni moc užili.

Lucie Dundová

Zpět