Podatelna školy

Informace o provozu podatelny

Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů zveřejněné na základě vyhlášky 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby:

1. Adresa
    Základní škola Chrastava,
    náměstí 1. máje 228,
    okres Liberec – příspěvková organizace
    463 31 Chrastava
  2. Úřední hodiny podatelny:
    pondělí – pátek 8.00 – 15.30 hod.
  3. Elektronická adresa:
    zschrastava@volny.cz
  4. Identifikátor datové schránky
    idqmkd8
  5. Další možnosti elektronické komunikace:
    Nejsou
  6. Přehled datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých ZŠ přijímá dokumenty v digitální podobě:
    formát TXT (prostý text – kódování WIN1250)
    formáty HTM, HTML (hypertextový formát – kódování WIN1250)
    formát RTF
    formát DOC (soubory ve formátu Microsoft Word 97-2003)
    formát PDF (Acrobat Portable Document Format)
    formát XLS (soubory ve formátu Microsoft Excel 97-2003)
    formáty JPG, JPEG, TIF, GIF (grafické formáty)
    formát fo/zfo (602XML Filler dokument
  7. Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých ZŠ přijímá dokumenty v digitální podobě:
    CD, DVD, USB flash disk
  8. Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu, který je způsobilý přivodit škodu:
    Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, ZŠ dokument nezpracovává.
  9. Důsledky v doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě:
    Je-li na podatelnu ZŠ doručen dokument v analogové nebo digitální podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, a je možné určit odesílatele a jeho kontaktní údaje, pak zaměstnanec podatelny vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu. Nepodaří-li se tato vada odstranit nebo není znám odesílatel a jeho kontaktní údaje, podatelna školy dokument nezpracovává.