Karnevalové pečení a hry – 6.A

22.03.2024 Petr Popelínský

Předposlední březnový pátek se v rámci 6.A uskutečnilo karnevalové odpoledne, které mimo dobrovolnou účast v kostýmu zahrnovalo mnoho aktivit, např. výrobu samotvrdnoucí hmoty a následnou tvorbu velikonočních ozdob, pečení slaných pochoutek z listového těsta a pohybové hry, v rámci kterých nesměla chybět oblíbená vybíjená. Obdiv patří žákyním, kterým se i přes ztížené podmínky v podobě přišlapávání si vleček šatů dařilo své protivníky úspěšně vybíjet. Žáci také podstoupili soutěž v podlézání tyče, ve které všichni předvedli úctyhodné výkony. O pohádkovou atmosféru se zasloužila skupinka úchvatných princezen, Wednesday Addamsová, chipmunk Alvin a koala za podpory zebří učitelky a učitele Cookie Monstera.
(Kuderová Pavlína)